Yeterli çoğunluğun sağlanamaması sebebiyle 9 Temmuz’a ertelenen Boluspor’un Olağanüstü Kongresi’nde Savaş Abak yeniden başkan seçildi. Başkan Savaş Abak, “İnşallah önümüzdeki sene şirketleşmeyi başarırız” dedi.
CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonun henüz kesinleşmediği ancak düşen takımların belli olduğu bir ortamda, Zonguldak Kömürspor’un Ankaraspor ve Nazilli Belediyespor arasında var olan bir anlaşma sonucu …