İhanete uğrayan Shakira’dan çarpıcı sözler! ‘Ben o kadar şanslı değildim’

Emeklilik kararı alan Barcelona’nın yıldız futbolcusu Gerard Pique (37) ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın (47) aşkı 2022’de sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin ihanet olduğu ortaya çıkmıştı.

İki çocuğunun babasının üniversite öğrencisi Clara Chia Marti (25) ile aşk yaşadığını öğrenen Shakira, yaşanan skandalın ardından Bacelona’dan ayrılarak iki çocuğuyla birlikte ABD’ye yerleşmişti.

 ALDATILDIĞINI BÖYLE ANLAMIŞ

Shakira’nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Piqué’nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edilmişti.

HAVALİMANINDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Aşkları tam gaz devam eden Clara Chia Marti ile Gerard Pique, önceki gün Barselona’da havalimanında objektiflere takıldı.

Madrid’deki Krallar Ligi finalinden dönen ikiliden Clara, siyah beyaz çizgili bir pantolon, beyaz bir tişört ve siyah deri ceket giyerken; Gerard ise fermuarlı eşofmanı ve beyaz tişörtüyle rahat bir görünüm sergiledi.

 

AÇIKLAMALARI ŞAŞIRTTI!

Gerard Pique ile olaylı ayrılığıyla sık sık adından söz ettiren 16 Grammy Ödülü sahibi Kolombiyalı şarkıcı Shakira aşka dair yaptığı açıklama nedeniyle gündem oldu.

“BUNUN İÇİN BİR ÇOK FEDAKARLIK YAPTIM”

25 Nisan’da yayımlanan yeni bir röportajda Shakira, hâlâ aşka inanıp inanmadığını ve yeni bir ilişki isteyip istemediği sorulduğunda; “İçten içe her zaman bir kocaya sahip olmanın hayatımdaki en önemli şey olduğunu düşündüm. Babam gibi, birlikte çocuk sahibi olacağım ve sonra sonsuza dek birlikte olmak için planlar yapacağım, tıpkı annemle babam gibi hâlâ birbirine âşık olan bir adam arıyordum. Bunun için birçok fedâkarlık yaptım. Ben sadıktım. Ancak bazen işler planlandığı gibi gitmez. Sen yoluna devam et” cevabını verdi.

“TEK EŞLİLİK BİR ÜTOPYADIR”

Aşka inancının devam ettiğini belirten Shakira; “Aşka inanmadığımı söyleyemem. Çünkü 50 yıl sonra annemle babamın örneğini görüyorum; birbirlerinin gözlerinin içine bakıp el ele tutuşuyorlar ve birbirlerinden ayrı yaşayamıyorlar. Aşka tanık oldum ama ben o kadar şanslı değildim. Tek eşlilik bir ütopyadır. Ama bunun karşılığını hayranlarımın, çocuklarımın ve gerçek arkadaşlarımın sevgisiyle başka şekillerde de ödedim. Oscar Wilde arkadaşlığın aşkın en saf hali olduğunu söyledi ve bence bu doğru” şeklinde konuştu.

Ünlü isim sözlerine şu şekilde son verdi:

En azından benim tecrübelerime göre daha uzun sürüyor. İlişkim 12 yıl sürdü ama arkadaşlarım bir ömür boyu orada olacak. Zorluklar geldiğinde, işte o zaman arkadaşlığın gerçekten ne kadar önemli olduğunu öğrendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x